#4. 1/15 Hair Project

     1. Zdjęcie włosów tyłem.


     Zdjęcie tyłem, czyli próbujemy wydobyć skręt włosów z CG! ;) Zrobione wczoraj po umyciu balsamem BD, odżywce d/s Mrs Potter's z aloesem (muszę niedługo napisać coś więcej o tym cudeńku, zakochałam się od pierwszego umycia!), odżywce b/s Joanna Naturia z miodem i cytryną i piance z Isany do włosów kręconych. 
     

     Tu włosy z dzisiaj związane w warkocza bez niczego - żadnych stylizatorów, odżywek. Rozpuściłam identycznego z nocy i zaplotłam tego ;)

     Dorzucam jeszcze zdjęcia gorszej jakości sprzed i po ścięciu jakieś 2-3 tygodnie temu, zanim znalazła sposób na robienie dobrych zdjęć tyłem :) Taki mały bonus:

     Pierwsze zdjęcie - umyte, rozczesane, rozdwojone końcówki. Drugie - ścięte na sucho przy użyciu prostownicy. 
     Muszę przyznać, że rozpłakałam się w domu po tej wizycie. Nigdy nie miałam tak ścinanych włosów, a na dodatek przy użyciu takiej ilości gumy utrwalającej.! Ale koniec końców - są zdrowsze, zaczęłam odpowiednio o nie dbać i odrastają zdrowsze :)


     Pozdrawiam, 

     sm.

6 komentarzy:

 1. Ale masz ładne włoski :)
  Ano z wizażu, z wizażu!
  Sądzę, że i Ty będziesz zadowolona z CP, za tą cenę i efekty dziewczyn - grzech nie wypróbować. I tak było w moim wypadku :) Gdyby nie fakt, że będę wyjeżdżać za granicę to pewnie bym kontynuowała kurację do 2-3 miesięcy. Ale już mi się nawet nie chce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dopisałam Cię do Akcji Drobniaki i dołączam do obserwatorów:)

  Umieść baner akcji z linkiem do mojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. trzymam kciuki za pielęgnację:) w każdej aptece stacjonarnej CP dostaniesz bez problemu :) Niewykluczone, że wrócę, CP nie dało mi żadnego wysypu etc, więc nie jest aż tak inwazyjne :P (chyba)

  OdpowiedzUsuń
 4. trzymam kciuki za wydobywanie skrętu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pięknego masz tego warkocza i grubego! ;)
  z chęcią bd zaglądać tu częściej ;)

  OdpowiedzUsuń