#162. Mała relacja z Lubelska Blogosfera Meets ;-)

     Wybaczcie moją kilkudniową nieobecność, jednak ostatnie dni były strasznie męczące i minęły w strasznym biegu - uczelnia, nauka, zahaczyłam też o pracę.. W tej sytuacji totalnie brakło czasu na blogowanie, ale mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Dzisiaj chciałam napisać kilka słów o wczorajszym spotkaniu lubelskiej blogosfery! 
     Jak widać województwo lubelskie, a w tym głównie Lublin zaczął gromadzić różne grupy blogerów na mniejszych lub większych spotkaniach. Największe , na którym miałam przyjemność gościć, odbyło się właśnie wczoraj! Organizatorki (tu wielkie brawa i podziękowania dla Partycji i Agnieszki!) zapewniły salę konferencyjną w gmachu Targów Lublin dla prawie 100 osób, a także zaprosiły gości specjalnych - Maćka Budzicha i Ilonę Patro.


      W całym spotkaniu brakło mi większego udziału Ilony, spodziewałam się chociaż kilku zdań na temat całej otoczki blogosfery także z jej strony. 

      Przy okazji spotkania mogłyśmy zakosztować smaków Frugo! ;-)     Oczywiście blogerki kosmetyczne odnalazły się w swoim gronie, chociaż bardzo żałuję nieobecności kilku osób :( 


     Szkoda, że nie było żadnej integracji, żeby móc zapoznać się z całą resztą osób obecnych na spotkaniu, za to my wybrałyśmy się grupkami na podbój Rossmanna i Natury lub targów motoryzacyjnych ;-) 


     Ostatecznie nie dbając o linię, czy dietę wylądowałyśmy w McDonalds'ie na posiłku i pogaduchach :D      Muszę przyznać, że uwielbiam takie spotkania, a dziewczyny wprawiają w niesamowicie dobry humor i zarażają pozytywną energią! :) Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania, które już jest powoli planowane... ;) 
     Dziękuję ślicznie za wczorajsze spotkanie wszystkim obecnym na konferencji, blogerkom kosmetycznym za mile spędzony czas i Oli za pozwolenie na ,,kradzież'' zdjęć :)


      Co sądzicie o takich eventach i spotkaniach blogerów? Wolicie spotkania-konferencje, czy meetingi w mniejszych grupkach? :) 


      Pozdrawiam Was serdecznie! 

12 komentarzy:

 1. takie spotkanie są świetne! najlepsze jest to, że blogosfera zaczęła żyć własnym życiem:) a po za tym takie spotkania to same ciekawe rozmowy i inspiracje! obserwuję- może rewanż?

  zapraszam do siebie: www.2bloggirls.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. super spotkanie, oby było ich więcej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coraz bardziej żałuję, że mnie nie było :(

  Moje Kochane blogereczki :****♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie też niestety tym razem zabrakło, ale bardzo lubię takie spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Część nieoficjalna najbardziej mi się podobała :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Warto było się pojawić głównie dla części nieoficjalnej :D Oby do maja teraz!

  OdpowiedzUsuń
 7. jaka szkoda że nic nie wiedziałam :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Żałuję, że nie mogłam przyjechać, ale na następnym spotkaniu będę na pewno :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Szkoda że nie wiedziałam chętnie bym się wybrała bo studiuję w Lublinie :/

  OdpowiedzUsuń
 10. Ooooooooo świetne są takie spotkania P:)

  OdpowiedzUsuń