#34. Trochę marudzenia, włosy i paznokcie ;)

     Nie ma to jak dobra wizyta u dentysty, prawda? Zwłaszcza idąc z przekonaniem, że będzie zwykły przegląd, a tam czeka nas zabieg! Phi, dobre sobie, uziemili mnie na parę dni w domu, dieta papkowata i płynna, ciągle chodzę głodna, boli mnie buzia i ciągle narzekam.. :(


     Przykra sprawa, na pocieszenie maluję paznokcie, chociaż i to mnie już nie cieszy aż tak bo przy kłopotach z soczewkami musiałam kciuka ściąć i nie wygląda to zbyt estetycznie. 

     Dzisiaj uraczę Was zdjęciami włosów z 9 lipca - początków pielęgnacji włosów kręconych i moje wczorajsze włosy, które niesamowicie mile mnie zaskoczyły! :) Będzie aktualizacja!


9 lipca 2012 - pierwsze mycie z CG     
     Co Wy na to? Bo ja jestem w 7 niebie! ;) Włosy coraz wyżej zaczynają się kręcić, z tyłu widać że zaczynają się kręcić, z przodu są wyraźne fale, tu są jeszcze przed odgnieceniem, ale... wow! Niecałe dwa miesiące a zmiana widoczna :)
     Przepraszam za sweterek, ale ja z reguły bardzo marznę a to mój ulubiony duuuuuuuuuży swetr :)      A tu jeszcze mały bonus:


     Plus historyjka do tego - bratanica TŻ lubi takie rzeczy jak malowane paznokcie, biżuterię, fryzury... Patrzy na moje paznokcie i mówi: ,,ooo ciocia, paluski umalowałaś..! a tu nie? a ciemu tu nie umalowałaś? i tu tes nie!'' Śmiech na sali, a mała przez pół godziny patrzyła i dopytywała czemu mam te paluski nie umalowane... :)))))     Macie jakieś fajne historyjki z małymi dziećmi? ;) 


     Pozdrawiam! 

     sm.

5 komentarzy:

 1. widać dużą zmianę w skręcie :)
  wczoraj odwiedził mnie wujek z moją mała kuzyneczką i nagle mała mówi coś takiego " a my dzisiaj coś widzieliśmy! Takie pani przy drodze, jedna była bez sukienki zapomniała się ubrać :D " :P

  OdpowiedzUsuń
 2. O spora zmiana, ładnie się teraz kręcą *.*
  i świtne pazurki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No, zmiana widoczna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zmiana widoczna, natomiast zastanawiam się, czy nie potrzebują doproteinowania? Wyglądają na dość wiotkie.

  Masz śliczne paznokcie. Lakier wygląda doskonale.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne paznokcie i ten kolor ! :)
  A co do włosów to widać dużą poprawę :)

  OdpowiedzUsuń