#236. Paznokcie w minionym tygodniu... :)

        Dziś dość luźny post, w którym chciałabym przedstawić Wam dwa lakiery, które gościły na moich paznokciach w minionym tygodniu ;-) Są to zupełnie dwa różne kolory - jeden ciemny, pełen roziskrzonych drobinek, drugi jasny, kremowy, słoneczny! 

        Na początku chcę usprawiedliwić kształt - totalnie przejściowy. Kwadratów nie jestem w stanie utrzymać, nawet spiłowanych na totalne zero. Zaokrągliłam je, pozwoliłam odrosnąć i powoli będę bawić się z kształtem :) 


       A teraz czas na prezentację! China Glaze - Skyscraper. Lakier, którego nie umiałam uchwycić pod żadnym kątem, żadnym sprzętem. Jest to piękny granat z ogromem drobinek mieniących się w kolorach srebra i granatu! Coś wspaniałego, polecam zobaczyć na żywo :) Poniżej zdjęcia w świetle dziennym i sztucznym :)
        Drugi, to zupełne przeciwieństwo jesiennej aury. Żółtek, chociaż własnoręcznie rozbielany. Kolejne i w końcu udane podejście do tego koloru na moich paznokciach :) Jest to Miss Selene 218 z dodatkiem bieli od Golden Rose. Na palcu serdecznym dodatek mgiełki Color Club - Starry Temptress Topcoat :)

         I co sądzicie o tych lakierach? Jakie kolory preferujecie? Wybór uzależniacie od pogody, humoru, czy innych czynników? :) 
      Serdecznie pozdrawiam, miłego weekednu! :*

12 komentarzy:

 1. O dziwo bardziej spodobała mi się na cytrynka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oba lakiery świetne :) ja niedawno zakupiłam fiolet z niebieskimi drobinkami ale narazie nie moge go przedstawić bo mam hybrydy :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Z chęcią przygarnęłabym pierwszy - jest przepiękny :D i interesująco wygląda mgiełka od Color Club, szkoda, że u mnie nigdzie nie dostępna :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten żółty mi się bardzo spodobał :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiem Ci szczerzę że lakieru żółtego. Niebieski jest cudny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne kolorki, a ten żółty fajnie rozpromienia tą jesienną szarość :)

  OdpowiedzUsuń