#269. When Stars Collide

          Ostatnio znów opętała mnie mania - mogłabym codziennie zmieniać kolor na paznokciach. ;-) Dlatego przypędziłam do Was ponownie z kolejnym lakierem w roli głównej. Oczywiście jest to kolejny fiolet, jakby inaczej? :) Obecnie mogłabym tylko zmieniać odcienie fioletu na pazurkach :D           Jest to lakier pochodzący z holograficznej serii China Glaze, o nazwie When Stars Collide. Znajduje się w charakterystycznej buteleczce dla tego typu lakierów, o pojemności 14 ml. Pędzelek określiłabym jako klasyczny, normalny, dobrze operuje się nim na płytce.            Jeśli chodzi o kwestię malowania - tu pojawia się mały problem. Lakier jest dość upierdliwy, jeśli można to tak ująć :) Najlepszą metodą na niego jest nałożenie jednej grubej warstwy, przy jak najmniejszej liczbie pociągnięć pędzelka. To w zupełności wystarcza. Dwie cienkie warstwy nie spisały się tak dobrze, pojawiały się smugi i prześwity na częściowo zaschniętym już lakierze. 
      
          Sam kolor w buteleczce nie zachwyca, dopiero po nałożeniu na paznokcie dużo zyskuje. Jednak jeśli jesteście wielbicielkami mocnego holo, to równie mocne może być Wasze rozczarowanie. Lakier dopiero przy mocnym świetle słonecznym lub sztucznym dopiero pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Na pierwszym zdjęciu widać lekki przebłysk holograficzny. 
            Pierwsze zdjęcie ukazuje najbardziej zbliżony kolor lakieru w świetle dziennym, drugie natomiast zrobione zostało w sztucznym świetle, bez użycia flesza. ;-) Przyznam szczerze, że jestem nim zachwycona, chociaż początkowo nie miałam do niego przekonania i zwlekałam prawie miesiąc z malowaniem. Problemy przy aplikacji nie są dla mnie na tyle uciążliwe żeby się zniechęcić do niego :)             Co sądzicie o tym lakierze? Podoba Wam się? Lubicie lakiery holograficzne? ;-)


           Pozdrawiam! :*

15 komentarzy:

 1. w świetne wygląda genialnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny kolorek. Kształt paznokci, genialny !

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny! Kocham fiolety. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny kolor i bardzo ciekawa nazwa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. masz piękne zadbane paznokcie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam lakiery holograficzne *.*

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, przepiękny odcień, a efekt holograficzny ładnie się z nim komponuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale fajny kolor! Ładne masz paznokcie możesz poszaleć z kolorami, ja zaczęłam kurację odżywką, mam nadzieję, że pomoże mi je odbudować

  OdpowiedzUsuń
 9. paznokcie piękne, lakier piękny, czego chcieć więcej :D

  OdpowiedzUsuń